תכניות בוגרים

העמותה שואפת לייצר רצף טיפולי לילדים שטופלו במסגרות העמותה ושירותיה והפכו לבוגרים. לכן אנו מקדמים שילוב של בוגרים עם אוטיזם במקומות עבודה בשוק החופשי, בלימודים אקדמיים ובהכשרות ולימודי מקצוע. מטרתנו היא להעניק לבוגרים מגוון הזדמנויות להתפתחות ולמיצוי יכולתם וכישוריהם, מתוך שאיפה לקידום חברה בריאה, מכילה, שוויונית ומגוונת יותר.

מחישוב לשילוב

תכנית הכשרה והשתלבות בתחום הפיננסים לבוגרים עם אוטיזם מעל גיל 21 בתפקוד גבוה

העמותה והמכללה לפיננסים BDO חברו יחדיו ופתחו תכנית ייחודית ונגישה למבואות בתחום הפיננסים והכנה להשתלבות והשמה בשוק העבודה. התכנית מאפשרת לבוגרים למצות את הפוטנציאל לעצמאות מרבית במגוון תחומי החיים, ומקנה להם מקצוע שיסייע להם להשתלב באופן יחידני בשוק העבודה החופשי.

מועד תחילת התכנית: נובמבר 2019
לרישום ופרטים נוספים ניתן לפנות ליעל גלבר:
yaelg@trac.org.il | טלפון: 03-5730130 (שלוחה 40) | נייד: 055-6678767 | אתר התכנית

תכנית מחישוב לשילוב

השמה וליווי בוגרים בשוק העבודה החופשי

כניסה לעולם העבודה הוא שלב בסיסי בתפקוד של אדם בוגר בחברה. גם אנשים עם אוטיזם יכולים להיות משמעותיים ויצרניים בשוק העבודה החופשי. העמותה נמצאת בקשר עם מעסקים במגוון תחומים ותפקידים ומייצרת לבוגרים הזדמנויות לאיוש משרות. העמותה מסייעת בליווי, הכוונה והנגשה הן למעסיק והן לבוגר, בכדי ליצור ערך, סיפוק ותועלת לשני הצדדים.

לפניות בוגרים ומעסיקים: יעל גלבר
yaelg@trac.org.il | טלפון: 03-5730130 (שלוחה 40) | נייד: 055-6678767

שילוב בוגרים עם אוטיזם בלימודים אקדמיים

העמותה בשיתוף הארגונים ‘כן זה אפשרי’ ו’מכוונים גבוה’ מקדמים פיתוח סל שירותים לסטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוה לתארים מתקדמים. סל השירותים ייתן מענה לצרכים החברתיים של בוגרים בקמפוס ובמעונות בתקשורת מול קהילת הסטודנטים, המרצים והמנהלה, ויהווה בסיס למימוש פוטנציאל ההשתלבות של הסטודנט באקדמיה ובשוק העבודה החופשי. תכנית פיילוט החלה לפעול באוניברסיטה העברית ובאוניברסיטת בר אילן, במסגרת התכנית מקבלים סטודנטים עם אוטיזם תמיכות חברתיות פרטניות וקבוצתיות.

Hosted by sPD.co.il - אחסון אתרים A site by razgroup